Nový typ pulzného VTTC na webových stránkach s elektrónkou GMI-7, čo je 125W pulzná tetroda. Výboje dosahujú až 90cm s 30cm sekundárnej cievky. Testoval som viacero rôznych VN zdrojov na napájanie.
Veľký výkonný Teslov transformátor s 2,5kW triódou GU-5B. Výboje dosahujú až 105cm ! Ladený VTTC na dolné aj horné rezonančné maximum plus ďalšie zaujímavé experimenty !
Moja maturitná práca na SPŠE, veľký VTTC s ruskou elektrónkou z radaru GI-19B. Napájanie 3x MOT paralelne + násobič (6u). Výboje dlhé až 70cm !
Menší víkendový projekt VTTC rozložený na doske s elektrónkou SRS 457, čo je koncová výkonová tetroda s anódovou stratou Pa až 500W. Zapojenie VTTC beží na 4,2MHz a vytvára zaujímavé výboje.
Úspešný projekt dotiahnutý pekne do konca. VTTC s elektrónkou GU-81M napájaný 2x MOT paralelne + násobič. Do zapojenia bol pridaný prerušovač tzv. pulzer. Výboje dosahujú dĺžky až 60cm !
Takmer cez víkend narýchlo spravený VTTC s GU-81 napájaný 2x MOT paralelne + násobič. Škola chcela odo mňa nejaký TC na DOD a ja som pravdaže momentálne nemal nič schopné. Výboje dlhé 35cm, neskôr bol VTTC rozobratý na súčiastky.
Veľký výkonný experimentálny VTTC s 2,5kW triódou GU-5B bežiaci na vysokej frekvencií až 2MHz ! Výboje pri tejto frekvencií som dosiahol až do výšky 70cm ! Tento VTTC vychádza z predošlého klasického VTTC XI.
Iné pokusné zapojenie VTTC s elektrónkou GU-81M napájané 2x MOTom paralelne + násobič. Tiež vyskúšaný staccato driver, výboje dlhé do 40cm.
Experimentálny VTTC s dvoma elektrónkami GU-81M paralelne. Napájanie 2x MOT paralelne + násobič. Sekundárna cievka v pomere 1:1 (d, h = 14cm). Výboje sú dlhé 22-26cm.